Polski producent podzespołów elektronicznych

logo TELPOD

Polski producent podzespołów elektronicznych

UE_EFRR_rgb-1.jpg

Złączki listwowe

Założona w 1978 roku firma Connectwell jest wiodącym producentem listew zaciskowych w Indiach. Connectwell na przestrzeni lat podlegał ciągłej ewolucji infrastruktury, systemów i personelu. Przykładem tej ewolucji są wysokiej jakości produkty i zespół profesjonalistów, który zawsze wychodzi naprzeciw codziennym wyzwaniom, jest chętny do zmian, adaptacji i tworzenia. Renomowane aprobaty i certyfikaty produktów, takie jak UL, CSA, VDE, ATEX i CE oraz systemy jakości zgodne z normą ISO 9001:2015 weryfikują poziom jakości, jakiego można oczekiwać od Connectwell. Ponad cztery dekady nieustannego poświęcenia i zaangażowania uczyniły Connectwell synonimem... WŁAŚCIWE POŁĄCZENIE

Pełny katalog

Dokumentacja Telpod Trafo-LED 10
cts1.PNG

Złączki listwowe śrubowe serii CTS

Złączki listwowe śrubowe są wykorzystywane w różnych zastosowaniach przemysłowych od ponad 40 lat. Mają wszechstronny system mocowania o bardzo dużej sile nacisku. Oprócz licznych atestów międzynarodowych, niektóre z tych bloków zaciskowych są zakwalifikowane do używania w miejscach niebezpiecznych i posiadają certyfikaty Atesty ATEX , IECEx , AEx i INMETRO.

cts2.PNG
Dokumentacja Telpod Trafo-LED 10
cy1.PNG

Złączki listwowe śrubowe serii CY

Złączki listwowe śrubowe nowej generacji wykorzystują sprawdzony i solidny system zacisków śrubowych Connectwell do najbardziej wymagających aplikacji. Złączki listwowe serii CY oferują różne zalety dla użytkowników jak wtykane zworki, zunifikowane i minimalne wymagania dotyczące akcesoriów i możliwość zamocowania oznaczenia na górnej powierzchni.

cy2.PNG
Dokumentacja Telpod Trafo-LED 10
cx1_edited.jpg

Złączki listwowe sprężynowe serii CX

Złączki zaciskowe serii CX mają niezawodny system połączeń z zaciskiem sprężynowym. Zacisk sprężynowy jest uruchamiany za pomocą standardowych śrubokrętów, a połączenie jest wykonywane przez włożenie przygotowanego przewodu do punktu zaciskowego i wyjęcie śrubokręta. Bezpieczne połączenie gazoszczelne zapewnia wstępnie naprężony zacisk sprężynowy.

cx2.PNG
Dokumentacja Telpod Trafo-LED 10
cp1.PNG

Złączki listwowe Push-In serii CP

Listwy zaciskowe Push-In z serii CP mają specjaliny system połączeń, który umożliwia beznarzędziowe podłączanie przewodów. Niezawodne, odporne na wibracje, gazoszczelne połączenia są wykonane za pomocą wbudowanych wysokiej jakości zacisków sprężynowych Push-In ze stali nierdzewnej.

cp2.PNG
Dokumentacja Telpod Trafo-LED 10
sw1.PNG

Złączki listwowe sworzniowe

Złączki sworzniowe są używane w aplikacjach narażonych na silne wibracje. Połączenie odbywa się poprzez zaciśnięcie przewodu zakończonego końcówką oczkową/widełkową, który jest przykręcony do płaskiej szyny prądowej

sw2.PNG
Dokumentacja Telpod Trafo-LED 10
mel1.PNG

Złączki listwowe z melaminy

Złączki listwowe z melaminy wysokiej jakości nadają się do zastosowań w warunkach wysokiej temperatury. Połączenia można wykonać usuwając z przewodu izolację na zalecaną długość i zaciskając go bez żadnych dodatkowych przygotowań. Śruba zaciskowa nie działa bezpośrednio na drut, co skutecznie zapobiega jego uszkodzeniu.

mel2.PNG
Dokumentacja Telpod Trafo-LED 10

     Telpod S.A.

     ul. Piłsudskiego 63A

     32-050 Skawina

     Dział sprzedaży:

     518 612 047

     zamowienia@telpod.pl

     Dział techniczny:

     (12) 257 10 12

     konstrukcja@telpod.pl

     Dyrekcja:

     (12) 257 10 11

     telpod@telpod.pl